Díky, 2020!

13.12.2020

Letošní rok rozhodně nebyl normální a jednoduchý, ale přesto si na něm umím najít to pěkné. Za pár dní to bude minimálně 366 milých vzpomínek. Už několik let se je totiž učím nacházet v každém dni a letos se mi to vyplácí. Dokázala jsem rokem projít a dál se usmívat a věřit. Když už se mám koukat zpátky, chci vidět to dobré. snažím se ale vychutnávat to, co mám právě teď a optimisticky vyhlížet to, co mě teprve čeká. Věřím, že Vám čtení dnešního článku zlepší náladu a přiměje Vás k zamyšlení, co dobrého jste letos dostali Vy.

PRÁCE Rok 2020 si budu pamatovat jako první celý rok, kdy jsem stála na vlastních nohách. Cítím mnohem větší volnost i zodpovědnost a musím říct, že přesně tak mi to vyhovuje. Pod všechnu svou práci se mohu podepsat a nevadí mi, že nemám možnost se vymluvit na šéfa, který mi něco nařídil... Povedlo se mi něco? Fajn, Verčo, jen tak dál! Chyba? Veru, takhle příště ne! Mým obrovským štěstím je, že jsem narazila na báječné zákazníky, kteří oceňují moji snahu a umí se radovat z uklizených domovů. Já se raduji s nimi a s velkou vděčností a chutí přijímám sladké pozdravy :-) 

KURZY vznikly z velké části proto, abych mohla pomoci i tam, kam se fyzicky nedostanu. Rozjezdy nebyly hvězdné, ale po krůčcích se dostávám přesně tam, kde bych chtěla být. Netoužím po tisících kurzistek, těší mě čím dál živější atmosféra ve skupinách a každá zpětná vazba od účastnic. S každým dalším kurzem se navzájem víc a víc otevíráme a umíme si říct, co nás zlobí i těší. A to je pro mě veliká radost! Ve fotogalerii jsem zveřejnila několik moc milých ohlasů na kurzy. Jejich čtení je pro mě pohlazením a povzbuzením do další práce.

ROK 2021 Letos mi v hlavě běhá víc plánování na další rok, než bilancování toho, co proběhlo. A co chystám? Chci pokračovat ve své práci poctivě a s chutí, zlepšovat se a vymýšlet novinky pro zákazníky. Pokusím se vycházet co nejvíce vstříc a vymyslet, jak efektivněji plánovat, abych nezažívala takové fronty a nemusela nikoho odbývat slovem NE. V kurzech mám vlastně jasno už teď. Jsou naplánované na celý rok! Můžete si je nově i všechny předplatit a neunikne Vám žádná moje finta :-) Samozřejmě je možnost si vybrat i jednotlivé kurzy. Přihlašovat se zatím můžete do prvního, další vždy včas oznámím. Moc se těším, že si užijeme tu milou a motivující atmosféru a i díky spoustě nápadů kurzistek zařadím další novinky, které z kurzů udělají místo, kde se naučíte uklízet s radostí a bez dřiny.

Děkuji za všechna (i virtuální) setkání v tomto roce a zvědavě vyhlížím ta s datem 2021

Vaše Veronika