O KURZECH

 

Letní program

08.06.2024

Léto není období na velké úklidy. V létě se nám mění režim, bývá zmatek, může se stát, že se z domova stane trochu chlívek. Chcete tomu předejít a proplout létem s grácií? Připravila jsem pro vás letní program, díky kterému se bez velké námahy a s minimem času vyvarujete chaosu a velkému nepořádku.

S jarem se do nás vlévá nová energie! Máte opačný pocit? A není to tím, že kolem sebe máte chaos a spoustu zbytečností? Jarní úklid je krásnou a chytrou tradicí. Díky čistému a uspořádanému domovu se budete moci znovu nadechnout a vyrazit s radostí ven. Užít si krásné jaro a léto.

KURZY 2024

06.11.2023

ČISTÝ START - 8.1. - 9.2. 2024 650,- Kč

Od září nás čekají poslední dva kurzy letošního roku. Díky nim budete mít do adventu hotový důkladný úklid v celé domácnosti. Všichni říkají, že právě teď je ideální čas začít s vánočními dárky. Co takhle dát první letošní dárek sobě? Klidný advent a naklizený domov.

Letní kotvy

15.06.2023

Prázdninový program bude letos jiný. Nečeká nás klasický kurz, ale budu tady pro vás celých osm týdnů, abyste s grácií zvládly údržbu pořádku i v letním provozu.

ČISTÝ ZÁSAH

15.05.2023

Chceme být víc venku. Jezdit na výlety, zahradničit, slunit se, relaxovat na terase. Na domácnost zbývá čím dál méně času. A bude hůř. Až vypukne léto a prázdniny, nebude ani čas ani chuť trávit dny zavřená doma.

U nás přichází jaro letos hodně pomalu, ale už i pod horami je cítit v kostech a sluníčko začíná mít sílu. A taky detektivní schopnosti! Odhaluje kdejakou šmouhu a prach i tam, kde přes zimu rozhodně nebyly! V kurzu GRUNTOVÁNÍ SE SLUNCEM V ZÁDECH se spolu vrhneme do pravého jarního úklidu. Zbavíme plochy nejen prachu, ale i chaosu, vymeteme kdejaký...

JARNÍ KURZY

24.01.2023

Na chvíli, kdy vyhlásím dvojici svých jarních kurzů, jsem se moc těšila už v prosinci. A je to tady!

Kurzy 2023

01.12.2022

V příštím roce dostanou kurzy malinko jiný kabátek. I díky inspiraci od letošních kurzistek jsem vymyslela trochu jiné rozložení a jiný systém. Základ ale pořád zůstává stejný. Budeme spolu zdolávat nepořádek po malých krocích. Každý den kousek a na konci kurzu budeme vždy o kus cesty k uklizenému domovu blíž. V roce 2023 budete mít možnost dvou...