KURZY

 

Nikdo, ani já, nechce strávit léto úklidem. Kurz Bobřík čistoty jsem pro vás přichystala tak, abyste bez starostí udržovaly pořádek a mohly si užívat letních radovánek. Budeme si připomínat rutiny a hlídat drobnosti, které tvoří základ uklizeného domu. Nebudu vás otravovat gruntováním, naopak, pomůžu vám s usnadněním údržby čistoty. Díky pár...

First minute

12.05.2021

Milujete léto? Plánujete dovolenou a chcete se vrátit do naleštěného domova? Já se letos chystám spíš výletovat po okolí, ale ráda bych náš dům na léto hezky uklidila, abych si své milované období užila se vším všudy. Přes den na sluníčku venku a večer se vrátit do uspořádané domácnosti, kde můžu nabrat síly na další krásné dny.

Stokrát nic

18.04.2021

I po malinkých krůčcích jde vykouzlit hezčí domov. Neseďte s rukama v klíně a pojďte zkusit porazit nepořádek. Každý uklizený koutek se počítá, a když se sečtou, uvidíte velký pokrok. Mám pro Vás připravených 15 malých úkolů, které dokážete splnit během pár minut, ale závěrečný efekt Vás překvapí. Každý splněný úkol je jako malé světýlko ve tmě a...

Letos kurzy šlapou jako hodinky! Velký jarní úklid máme za sebou a už se těšíme, až bude venku krásně a budeme tam trávit víc času. Proto v kurzu Svěží jarní uklízení nečekejte žádný generální úklid. Naopak! Připravuji si pro Vás na každý den tip, jak elegantně a rychle udržovat domácnost v pořádku. Opravdu je to tak jednoduché. Stačí pár...

Co blázním? Velikonoce jsou až v dubnu! Jenže já si chci už od března užívat krásného jara, proto si uklidíme opět s předstihem.

KURZY 2021

10.12.2020

Ve fotogalerii najdete seznam a ceny kurzů na celý rok 2021. Novinkou je možnost předplatit si všechny kurzy za zvýhodněnou cenu. Kurzy proběhnou v uzavřených skupinách na Facebooku.

Mnoho z Vás už ví, že mám alergii na předvánoční uklízení ve shonu a panice. Uznávám, že toto období je ale náročné a může se stát, že u Vás zavládne chaos.

Nefandím chaotickému a namáhavému uklízení před Vánoci. Abych před ním zachránila i Vás, na mnohá přání jsem vytvořila kurz, kde si společně uklidíme před svátky společně, systematicky, bez stresu a včas.

Září patří návratu do školy a do běžného režimu. Bývá to pěkná mela! Na velké úklidy není ani pomyšlení, ale chtělo by to udržet aspoň základy domácnosti. Díky kurzu Školní brašnička si je zopakujete, upevníte a zjistíte, že i v září může Váš domov vypadat k světu a stojí to jen chvilku času denně. Popovídáme si o rutinách, zkusíme se...

Letní bojovka

14.07.2020

I uklízení se dá pojmout jako hra. Pojďte si se mnou užít tu správnou bojovku. Každý všední den si na Vás vymyslím úkol. A kdo splní úkolů nejvíc, vyhraje! Kromě hezčí domácnosti vítězka získá i účast v druhé sérii Úklidu na pokračování ZDARMA! Komu se ještě nechce uklízet? Zkuste moji bojovku a zjistíte, že uklízení není vůbec nuda :-)