KURZY

 

Kurzy 2022

25.11.2021

Kurzy na celý rok 2022 jsou naplánované. Kromě možnosti, přihlásit se na každý zvlášť (termíny vždy včas vyhlásím) jsem pro vás vymyslela i různé možnosti předplatného.

Chcete Ježíška uvítat v uklizeném, ale nehodláte vyšilovat? Přesně pro vás jsem připravila poslední letošní kurz. Všechna práce je rozložená do šesti týdnů, aby úkoly nebyly časově náročné. Stihneme důkladně uklidit, nenadřeme se a společně se naladíme na poklidné Vánoce.

Tento kurz prohlašuji už předem za nejužitečnější kurz roku! Inspirujme se přírodou, která se na podzim také zbavuje starého a neužitečného. Prohrabeme celý dům a jsem si jistá, že najdeme spoustu věcí, které opravdu k ničemu nepotřebujeme. Uvolní se nám tak prostor pro vše, co máme rády a využíváme. Budeme mít ve své domácnosti mnohem větší...

Školní řád

11.08.2021

Po prázdninách bývá těžké, vrátit se do všedních dní a nastavit jim správný řád a rytmus. Potřebujete i v úklidu nastolit pravidla a získat pár tipů, jak uklízet s lehkostí i během hektických pracovních dnů? Přidejte se k nám do krátkého kurzu, který vás určitě nakopne správným směrem.

Nikdo, ani já, nechce strávit léto úklidem. Kurz Bobřík čistoty jsem pro vás přichystala tak, abyste bez starostí udržovaly pořádek a mohly si užívat letních radovánek. Budeme si připomínat rutiny a hlídat drobnosti, které tvoří základ uklizeného domu. Nebudu vás otravovat gruntováním, naopak, pomůžu vám s usnadněním údržby čistoty. Díky pár...

First minute

12.05.2021

Milujete léto? Plánujete dovolenou a chcete se vrátit do naleštěného domova? Já se letos chystám spíš výletovat po okolí, ale ráda bych náš dům na léto hezky uklidila, abych si své milované období užila se vším všudy. Přes den na sluníčku venku a večer se vrátit do uspořádané domácnosti, kde můžu nabrat síly na další krásné dny.

Stokrát nic

18.04.2021

I po malinkých krůčcích jde vykouzlit hezčí domov. Neseďte s rukama v klíně a pojďte zkusit porazit nepořádek. Každý uklizený koutek se počítá, a když se sečtou, uvidíte velký pokrok. Mám pro Vás připravených 15 malých úkolů, které dokážete splnit během pár minut, ale závěrečný efekt Vás překvapí. Každý splněný úkol je jako malé světýlko ve tmě a...

Letos kurzy šlapou jako hodinky! Velký jarní úklid máme za sebou a už se těšíme, až bude venku krásně a budeme tam trávit víc času. Proto v kurzu Svěží jarní uklízení nečekejte žádný generální úklid. Naopak! Připravuji si pro Vás na každý den tip, jak elegantně a rychle udržovat domácnost v pořádku. Opravdu je to tak jednoduché. Stačí pár...

Co blázním? Velikonoce jsou až v dubnu! Jenže já si chci už od března užívat krásného jara, proto si uklidíme opět s předstihem.

KURZY 2021

10.12.2020

Ve fotogalerii najdete seznam a ceny kurzů na celý rok 2021. Novinkou je možnost předplatit si všechny kurzy za zvýhodněnou cenu. Kurzy proběhnou v uzavřených skupinách na Facebooku.