Jarní větrání

05.03.2024

S jarem se do nás vlévá nová energie! Máte opačný pocit? A není to tím, že kolem sebe máte chaos a spoustu zbytečností? Jarní úklid  je krásnou a chytrou tradicí. Díky čistému a uspořádanému domovu se budete moci znovu nadechnout a vyrazit s radostí ven. Užít si krásné jaro a léto. 

Co vás v kurzu čeká?

10 týdnů společné péče o domácnost. Nebudeme jen drhnout. Budeme třídit, posílat věci dál, organizovat a zjednodušovat. Budeme si povídat o udržitelnosti pořádku. Opravdu stačí jeden až dva důkladné úklidy za rok a při vychytaném systému je zbylá starost o pořádek brnkačka. 

Každý všední den zadám úkol, který společně plníme. A protože máme 50 pracovních dnů, úkoly nemusí být velké. Postupujeme po jednotlivých krocích, vše nám hezky navazuje a rozkvétá pod rukama, aniž bychom přestaly žít.

10 živých vysílání. V neděli ve 20 hodin vždy probereme, co se nám v předchozím týdnu povedlo, naplánujeme si práci na další týden, popovídáme si o aktuálních úklidových tématech a ráda s vámi rozeberu i témata na přání. Živá vysílání ukládám, abyste si je mohly kdykoli pustit znovu.

Skupina na WhatsApp, kde jsem vám stále k dispozici. Vzájemně se podporujeme a motivujeme. Sdílíme tipy a novinky.

Kdy se kurz koná? 1.4. - 7.6. 2024 

Kde se kurz koná? U vás doma! Kurz probíhá v uzavřené skupině na Facebooku.

Přihlášky posílejte pouze na e-mail uklizejtesgracii@gmail.com do 27.3. 2024

Cena: 1 200,-