KURZY

 

Snažíte se uklízet, chcete to zvládnout bez paní na úklid, ale pořád nemůžete přijít na systém, který by Vám vyhovoval a podařilo se Vám díky němu udržet pořádek? Nebo pořádek máte, ale chtělo by to ještě doladit detaily? Nebo se jen chcete dozvědět víc o uklízení, probrat čistící prostředky a být si v oboru uklízení jistá v kramflecích? Ano? Tak...

Představte si, že doma uděláte 30 malých úklidových úkolů. To už musí být vidět! Pojďte si zkusit dát domácnost do pořádku po jednoduchých a časově nenáročných krocích. 5 všedních dnů v šesti týdnech, to je 30 kroků! Po skončení kurzu budete touto vyšlapanou cestičkou automaticky vykračovat dál a nepořádek už se k Vám nebude chtít vrátit.

Kurz se uskuteční od 30. března do 25. září opět v uzavřené facebookové skupině. Pro zájemce bez účtu na facebooku je možnost zasílání úkolů e-mailem.

V každém týdnu se budeme věnovat úklidu v jedné zóně (místnosti) a zároveň si sepíšeme manuál. Každý domov je jiný, každý manuál bude jiný a bude odpovídat přesně tomu, co Vaše domácnost potřebuje. Při dalším uklízení už nebudete muset přemýšlet, co dělat. Kouknete do ,,taháku" a s přehledem splníte úkoly.

Od pondělí do pátku ode mě každý den dostanete manuál/ inspiraci, co si počít v jednotlivých oblastech domácnosti, tak aby byla Vaše snaha vidět.