Kurzy 2023

01.12.2022

V příštím roce dostanou kurzy malinko jiný kabátek. I díky inspiraci od letošních kurzistek jsem vymyslela trochu jiné rozložení a jiný systém. Základ ale pořád zůstává stejný. Budeme spolu zdolávat nepořádek po malých krocích. Každý den kousek a na konci kurzu budeme vždy o kus cesty k uklizenému domovu blíž. V roce 2023 budete mít možnost dvou opravdu generálních úklidů. Stálicí zůstanou živá vysílání. Novinkou jsou individuální konzultace ke každému ,,velkému" ( = 5 týdnů) kurzu. Také nás poprvé čeká prázdninový program, ve kterém se budeme vídat v červenci a srpnu, ale nebude klasicky kurzový. Bude pro vás jako přístav ve dnech, kdy budete doma potřebovat nabrat dech a poklidit v nemožně krátkém čase.

Jak bude náš společný rok vypadat?

Kurzy jsem rozdělila na dva směry. V jednom se budeme věnovat úklidu povrchů, druhý směr nás zavane až do hlubin našich domácností. Budeme třídit, přerovnávat, vyhazovat, posílat dál... Úklid povrchů si můžete vybrat jako kratší třítýdenní variantu, kde zvládneme nejdůležitější očistu, nebo pětitýdenní ,,plnotučný" kurz, ve kterém vygruntujeme povrchy do puntíku.

Rozpis kurzů pro rok 2023

  • 9.1. - 27.1. ODRAZ DO NOVÉHO ROKU - Začněme s chutí uklízet v novém roce. Po vánočním maratonu nepotřebujeme velké gruntování, ale spíš návrat do všedních kolejí a vše si kolem sebe zase poklidit k obrazu svému. Cena 350,- Kč.
  • 13.2. - 17.3. JARNÍ CESTA DO HLUBIN DOMOVA - První velké třídění a prolézání vnitřností našich domácností. Cena 650,- Kč.
  • 17.4 - 19.5. GRUNTOVÁNÍ SE SLUNCEM V ZÁDECH - Znáte to, slunce je na jaře hotový udavač. Ukáže každé smítko prachu. Společně si doma vycídíme tak, že se i slunce zaraduje. Cena 650,- Kč. Kurzy Jarní cesta do hlubin domova a Gruntování se sluncem v zádech se krásně doplňují. Pokud je spojíte, získáte opravdu pořádný jarní úklid. Proto při přihlášení do obou jarních kurzů najednou získáte výhodnější cenu 1 100,- Kč za oba.
  • 29.5. - 16.6. ČISTÝ ZÁSAH - Atmosféra houstne, prázdniny se blíží. Neztrácejte čas a zlikvidujete nepořádek rychlým a čistým zásahem. Cena 350,- Kč
  • červenec + srpen LETNÍ KOTVY - Prázdninový program, ve kterém vždy najdete tipy, jak rychle a bezbolestně uklidit, jak pořádek udržet a jak se nezbláznit z neustálých přesunů rodiny, balení kufrů a jejich vybalování. Jsem tu pro vás, abych vás prázdninami provedla s čistotou a grácií. Během prázdnin stihneme i 4 živá vysílání. Cena 500,- Kč
  • 11.9. - 13.10. PODZIMNÍ CESTA DO HLUBIN DOMOVA - Jen potichu připomínám. Právě je ideální čas začít s velkým předvánočním úklidem, aby byl důkladný, ale proběhl naprosto bezbolestně a po malých částech. V tomto kurzu budeme zase třídit a prohrabávat vnitřní prostory všech možných i nemožně nacpaných skříní, skříněk, šuplat a polic. Cena 650,- Kč
  • 23.10. - 24.11. DO ADVENTU UKLIZENO - V závěrečném kurzu vyčistíme každý koutek. Ježíškovi bude přecházet zrak! Cena 650,- Kč. . Kurzy Podzimní cesta do hlubin domova a Do adventu uklizeno se krásně doplňují. Pokud je spojíte, získáte opravdu pořádný vánoční úklid. Proto při přihlášení do obou těchto kurzů najednou získáte výhodnější cenu 1 100,- Kč za oba.

Předplatné 

Jako obvykle vám nabízím celoroční předplatné. Celková cena kurzů na rok 2023 je 3 800,- Kč. Při předplatném zaplatíte jen 3 100,- Kč a pojedete v tom se mnou úplně celý rok. Moc se těším.

Průběh kurzů

Kurzy probíhají v uzavřených facebookových skupinách. K menším kurzům patří 3 živá vysílání, k větším 5. V červenci a srpnu proběhnou živá vysílání 4. Ke každému kurzu za 650,- Kč získáváte individuální konzultaci (cca 30 minut). Průběh konzultace je na dohodě. Telefonická, videohovor...Osobní setkání mohu nabídnout zatím jen v rozmezí okresu Náchod. Denní úkol zveřejním ve skupině každé všední ráno a po celý den jsem vám k dispozici a hlídám komentáře pod příspěvkem.

Přihlášky

Nyní se můžete hlásit do prvního kurzu ODRAZ DO NOVÉHO ROKU  a předplatit si celý rok. 

Uzávěrka přihlášek 4.1. 2023

Přihlášky posílejte prosím pouze na e-mail uklizejtesgracii@gmail.com a uvádějte fakturační adresu.

vaše Veronika