Velká škola úklidu

22.08.2022

Proč se neučit nové věci i jako dospělé? Uklízet umí každý? Možná ano, ale má každý ten správný systém, aby mu úklid běžel jako po másle? Pojďme nový školní rok zahájit v lavicích Velké školy úklidu. Jaké nás čekají předměty?

  • Zóny - Co jsou zóny, jak si prakticky rozdělit svůj domov do zón.
  • Úklid v jednotlivých zónách - sepíšeme si, co bychom chtěly v každé ze zón pravidelně uklízet. Tentokrát budu moc ráda, když se budete věnovat plánování a sepisování a moje úkoly pro vás budou bonusem a inspirací k tomu, co si počít s jednotlivými zónami.
  • Živáky - pětkrát se sejdeme u živého vysílání, kde vám kromě povídání o zónovém úklidu ráda zodpovím vaše dotazy a pomůžu vymýšlet vaše vlastní plány.

Velká škola úklidu je kurz vhodný i pro vás, které jste v začátku roku vytížené a na úklid nemáte vůbec sílu a chuť. O úkoly vás samozřejmě neošidím, ale klidně bude stačit, když si ke kávě vezmete svůj sešit a budete plánovat svůj vlastní pohodový rozvrh uklízení. Kurz jako obvykle proběhne v uzavřené skupině na Facebooku.

Termín 5.9. - 7.10. 2022 

Přihlášky posílejte pouze na e-mailovou adresu uklizejtesgracii@gmail.com. Připojte prosím fakturační adresu. Přihlášky přijímám do 1.9.

Cena 400,- Kč