Poslední kurzy 2023

14.08.2023

Od září nás čekají poslední dva kurzy letošního roku. Díky nim budete mít do adventu hotový důkladný úklid v celé domácnosti. Všichni říkají, že právě teď je ideální čas začít s vánočními dárky. Co takhle dát první letošní dárek sobě? Klidný advent a naklizený domov.

  • 11.9. - 13.10. PODZIMNÍ CESTA DO HLUBIN DOMOVA - Jen potichu připomínám. Právě je ideální čas začít s velkým předvánočním úklidem, aby byl důkladný, ale proběhl naprosto bezbolestně a po malých částech. V tomto kurzu budeme zase třídit a prohrabávat vnitřní prostory všech možných i nemožně nacpaných skříní, skříněk, šuplat a polic. Cena 650,- Kč
  • 23.10. - 24.11. DO ADVENTU UKLIZENO - V závěrečném kurzu vyčistíme každý koutek. Ježíškovi bude přecházet zrak! Cena 650,- Kč. . Kurzy Podzimní cesta do hlubin domova a Do adventu uklizeno se krásně doplňují. Pokud je spojíte, získáte opravdu pořádný vánoční úklid. Proto při přihlášení do obou těchto kurzů najednou získáte výhodnější cenu 1 100,- Kč za oba.

Kurzy budou probíhat jako obvykle v uzavřené skupině na Facebooku. Jako skvělou podporu teď zakládám i skupinu Whats App. 

Čeká nás ještě deset živých vysílání ( ke každému z kurzů 5). Vysílání ukládám, abyste se k nim mohly kdykoli vrátit.

Ke každému kurzu náleží i individuální konzultace (obvykle telefonická v délce cca 30 minut).

Přihlášky posílejte pouze na e-mail uklizejtesgracii@gmail.com. K přihlášce prosím napište, o který z kurzů máte zájem. Připojte prosím i fakturační adresu. Přihlášky přijímám do 6.9. 2023. V případě, že se chcete přidat jen ke kurzu Do adventu uklizeno, přihlášky můžete posílat do 18.10.2023