Do nového s grácií!

10.10.2019

Mám velkou radost, že jsem se dostala blíže k týmu firmy, která stavěla náš vysněný domov. Naše obory spolu souvisejí těsněji, než by se mohlo na první pohled zdát. Přitom je to jednoduché! Kde se staví a buduje, tam se smejčí a šůruje!

V nových domech od Urbanic Haus s.r.o. Vám teď budu mít tu čest uklízet já.

Novinkou, kterou zákazníci budou mít v ceně stavby, je hrubý úklid. Co obnáší? Likvidaci a vytřídění odpadů po dokončovacích pracech v interiéru, vysátí a vytření podlah a povrchů. Všichni chápeme, že se těšíte na nové bydlení, máte spoustu  starostí a sil na špinavou práci zbývá jen málo. Udělám ji s radostí za Vás.

Dohodli jsme se i na prémiových službách pro náročné či vytížené zákazníky. Můžete si domluvit i finální úklid. Po hrubém úklidu přijedu znovu a vše vytřu do čista. Jemný stavební prach na první pokus nedokáže zlikvidovat ani kouzelník. Při druhém úklidu již odstraním všechny skvrny po malování a Váš domeček bude jen zářit. Také je možné objednat si mytí oken. Všechny tyto služby získáte jako zákazníci firmy Urbanic Haus za zvýhodněnou cenu, kterou poskytuji svým stálým klientům - 175,- Kč/ hod.

Ve fotogalerii najdete ukázku, jak vypadá hrubě uklizená stavba.

Těší mě, že Vám mohu usnadnit a zpříjemnit hektické období stěhování.

Vaše Veronika