I já rozdávám vysvědčení

23.06.2019

Tentokrát opět třem produktům ze světa úklidu a čištění.

  1. Univerzální dezinfekční sprej Dettol ničím nepřekvapil. Nezklamal, ale ani jsem si z něj nesedla na zadek. Vůně je jemná, potvrzeno i kolegyní, která testovala jablečný. Nelepí, nepění, nezanechává lepkavý film. Na vysvědčení by ode mě dostal za 2. Používat jej budu nadále na občasnou dezinfekci pracovní plochy v kuchyni. Třeba po práci se syrovým masem. Dobrou službu dělá i na wc.
  2. Frosch čistič vodního kamene s malinovým octem. Zde se nebojím dát jedničku! Vůně je až nostalgicky malinová, likvidace vodního kamene nekompromisní. Poradí si s celou koupelnou, která se pak pěkně leskne a působí osvěženým dojmem. Jen u světlých koupelen je třeba důkladně otírat, aby nezůstaly stopy v barvě malin.
  3. Hadřík Vileda actifibre je naprostá hadříková bomba! Naštěstí si určuji pravidla já a můžu udělit 1*! Mám jej otestovaný na vanu, umyvadlo a baterie. Zůstala jsem zírat, jak vše s přehledem naleštil. Ani beterie nemám potřebu dolešťovat. V kuchyni si hravě poradí s povrchy i dřezem. Proběhnou i testy na obkladech, ale vůbec nepochybuji o perfektních výsledcích.

Těší mě, že jsem Vám mohla opět představit kvalitní pomocníky, kteří nám umí usnadnit údržbu čistého domova. A nebojte, ani o prázdninách neusnu na vavřínech a budu psát, testovat a uklízet.

Vaše Veronika