Mít, či nemít?

02.06.2019

Pojďme si dnes shrnout , pro koho je paní na uklízení nejvhodnějším řešením domácího nepořádku a kdo ji nepotřebuje.

  • První kategorie lidí, kteří se sháněním paní na úklid nemají otálet, jsou ti, kterým udržování pořádku hatí zdravotní stav. Určitě se lze domluvit, že pro Vás bude dělat jen to, co sami nezvládnete a lehčí práce si stále zastanete. I kdyby to bylo jen mytí oken dvakrát ročně, je to investice do Vašeho zdraví. Profík práci zvládne rychleji a bez trápení. Vy můžete ušetřený čas a energii věnovat zlepšování svého zdravotního stavu.
  • Stále více lidí na úklid nemá čas. Je pochopitelné, že po návratu z náročné práce už nenacházejí elán na údržbu pořádku. Pokud Vás práce naplňuje, je pro Vás velmi důležitá, nebo příliš časově náročná, proč nenechat úklid na někom, pro koho je obživou? Sami pak můžete v klidu nabírat síly do dalších pracovních dnů bez pocitu, že žijete v chlívku.
  • Nechce se Vám uklízet. Ano, i to je důvod, proč si úklidové služby objednat. Pokud Vás to finančně příliš nezatíží, proč se s úklidem zlobit? Žijeme ve 21. století, tak se přece nemusíme zatěžovat otázkou: ,, Co na to řeknou lidi?"  Věřte mi, neřeknou nic.  A pokud ano, závidí Vám odvahu bořit přežité mýty.
  • Cítíte, že by Vám pomoc s úklidem moc prospěla, ale má to drobné háčky? Nemějte obavy! Paní na úklid Vám nevynadá hned ve dveřích do bordelářů a čuňat, ale pomůže Vám dát domov do pořádku. Stejně tak o Vás nebude debatovat s kamarádkami u sklenky vína, protože kamarádkám je Váš svinčík ukradený. Navíc, každá průměrně inteligentní uklízečka ví, že klepy rády kolují a určitě si nepřeje, aby se kruh uzavřel zpátky u Vás a přišla tak o zákazníky.
  • A kdy pro Vás úklidové služby nejsou to pravé? Když chcete mít svůj domov pod kontrolou sami. Máte čas i chuť zdolat nepořádek, jen si nevíte rady, kudy do toho. V tom případě mám pro Vás jiné řešení. Sledujte Uklízejte s grácií, kde se nejen ledacos dozvíte, ale v nejbližších dnech zde najdete i nové kurzy. Letní už je na spadnutí!

Vaše Veronika