Něco se chystá!

27.12.2020

Nedávám si předsevzetí, ale taky neumím žít bez plánů a nových cílů. Pořád se potřebuji pohybovat směrem vpřed :-) A neustále chystám něco nového. Co bych chtěla zvládnout v roce 2021? Netvrdím, že bych se někdy nudila, ale od chvíle, kdy jsem se pustila do podnikání, je to jedna velká jízda, která mě náramně baví. Osobní život je se zvyšujícím se počtem psů také čím dál veselejší, proto si troufám odhadovat, že následující rok bude zase plný novinek a zážitků.

Práce mě ani přes náročný předvánoční finiš nepřestala bavit, spíš naopak. Zakousla jsem se do ní a nehodlám se pustit. V hlavě mám nápady na nové služby, které by mohly zaujmout nové zákazníky, jen si nejsem jistá, zda to můj osamocený pár rukou dokáže utáhnout. Ježíšek mi náhradní ruce nepřinesl. Rozhodně ale nehodlám polevovat ve své snaze uklidit vždy nejlépe, jak za daných podmínek dovedu. Dál chci mít se zákazníky tak báječné vztahy a těšit se do práce.  Mou interní novinkou je zápisník, kam si dělám poznámky o každém provedeném úklidu. Nemělo by se mi díky tomu stávat, že nějaký koutek zůstane neuklizený. 

Blog slaví už dva roky! Každou neděli Vás zásobuji svými poznatky ze světa čistoty i ze svého života. Psaní mám moc ráda a těší mě každá Vaše zpětná vazba. Ráda bych v příštím roce napsala více článků na přání. Ty mi dělají největší radost. Je to báječný pocit, když vím, že píšu o něčem, co si někdo chce přečíst. I kdyby to byl jen jeden člověk, který o článek poprosil. Proto mi klidně pište dotazy a náměty. Ne všechny otázky vydají na samostatný článek, ale každá otázka mi stojí za zamyšlení a odpověď. 

V čem bych chtěla pokročit? V letošním roce jsem pro kurzistky zpracovala malý manuál základního úklidu. Je mi líto ho nechávat ,,v šuplíku", ale  je to tak drobné ,,veledílo", že potřebuje ještě doplnit, doladit a nafotit lepší fotky. Ráda bych z něj vypiplala ,,offline" kurz, díky kterému si budete moci uklidit celou domácnost ve svém vlastním tempu a pohodlně se i vracet k předchozím kapitolám :-) Držte mi pěsti, ke psaní je totiž nutný nejen čas, ale i správné rozpoložení. Chci aby moje řádky přesně sedly tam, kam patří. Do Vašich domácností :-)

Moje domácnost se v náročných pracovních obdobích stává kovářovou kobylou. Jsou týdny, kdy zvládám udržovat jen základy. Nemusím se sice stydět, ale není to podle mého gusta. Tomu bych chtěla hned na začátku roku zabránit a ráda bych si společně s kurzistkami vytvořila nový manuál pro své uklízení. Přeji si, aby nám všem kurz přinesl nové nápady, jak si svůj čas šikovně zorganizovat a rozdělit. Protože svůj pracovní plán měním každou chvíli, mám už dost zkušeností a nápadů také neubývá. Proto se těším, až se v kurzu sejdeme a společně a s nadhledem si každá vezmeme přesně to, co se nám bude doma hodit a bude to pasovat k našemu životnímu stylu.

Čas na sebe! Tady je vykřičník na místě. V této oblasti mám pořád mezery, i když se zlepšuji. Chci se nadále učit, jak si zlepšovat fyzičku. Ta je pro mě moc důležitá, díky ní prakticky nemarodím a zvládám nejen práci, ale i smečku. V posilovnách mě ale nehledejte, to mě netáhne. Držím se běhu a procházek. Oblíbila jsem si také masáže, které bych si ráda dopřála trochu častěji a hodně šilhám po józe. 

A jaká přání na příští rok máte Vy? Co byste rádi vylepšili a dotáhli? 

Vaše Veronika