Nově otestováno

03.03.2019

Od založení blogu se snažím nedržet se stále jen svých osvědčených čističů a úklidových pomůcek, abych Vám zde mohla vysoce kvalifikovaně doporučovat skutečné hvězdy ve svých kategoriích.

Zde jsou výsledky mých testů:

  • Spontex 2 Top Clean - houbičky na nádobí. Dostala jsem je k otestování od sestry. Tvarově jsou skvělé, žlutá houba je výborná, ale hrubší zelená část mě zklamala. Nevydrží o moc déle než u obyčejných houbiček. Když jsem něco vydrbala, zůstaly z ní ve dřezu zelené drobečky. Jsou jednoznačně lepší než úplně obyčejné houbičky, ale zůstanu u své Viledy.
  • Larrin nano efekt na koupelny. Ten jsem vyzkoušela ze zvědavosti, protože nano čističe mě už nějakou dobu lákají, ale zatím jsem lakotná do nich investovat. Po této zkušenosti jsem o něco blíže k vyzkoušení něčeho opravdu nano. Není asi nejlepším prostředkem na čištění koupelen, který jsem kdy použila, na velkou špínu bych si s ním asi netroufla, ale... Vanu, umyvadlo a baterie hezky nablýská a je znát i onen nano efekt. Nezanáší se tak rychle a lépe se udržují ve vysokém lesku. Efekt trvá po několik dní. Na toto využití mohu doporučit. Zkusila jsem s ním omýt i obklady. Mám polomatné s téměř hladkým povrchem, bez jakýchkoli ,,reliéfů". Práce šla dobře, vůně jemná, neurazí, nenadchne. Důležité je prostředek potom vlhkým hadříkem setřít a nevynechat žádný kousek. V místech, kde se mi to nepodařilo, zůstalo vidět, jak pěna stékala. Vypadalo to jako lesklé, mastné mapy. Náprava byla ale bezproblémová. Celkově koupelna nevypadala vůbec špatně, lehce se leskla a při bližším ohledání byl vidět ,,ochranný film". Larrin zařadím do svého repertoáru a na koupelnu budu střídavě používat s jinými, dle mé vrtkavé nálady.
  • Spontex Absorb + alias chlebová utěrka. Děkuji sestřičce za doporučení! Je báječná a u mě v kuchyni plně nahradí houbové utěrky. Lépe saje, je měkčí, ohebnější a práce s ní je opravdu radostná.

Radostné dny mějte i Vy a příští týden se sejdeme na kolbišti, kde se o mou přízeň utkají dva octové čističe.

Vaše Veronika