Pilná včelka, nebo lenochod?

12.01.2020

Kterého zvířecího hrdinu v sobě skrýváte? Zkuste se najít v následujícím seznamu. Váš přístup k uklízení o Vás prozradí víc, než si myslíte :-)

  • PEJSEK A KOČIČKA - Myslím, že v nich se najdou mnozí z Vás. Neschází Vám chuť do práce a spousta fantazie. Máte mnoho nápadů, ale ne vždy fungují v praxi podle Vašich představ. Stává se Vám, že děláte páté přes deváté a výsledek úklidu se podobá dortu těchto milých popletů? Nevzdávejte se, zůstaňte veselí a úklid Vám půjde od ruky. Mouchy postupně vychytáte.
  • MEDVÍDEK PÚ - Dáváte přednost povalování se na gauči před úklidem? Pár drobků nedokáže zkazit Vaši dobrou náladu? Dobré jídlo je Vaším společníkem častěji než mop? Podobáte se rozkošnému medvídkovi, ale Váš domov by si trochu péče zasloužil. Zkuste to po malých krůčcích a uvidíte, že šlofík po obědě v uklizeném bytě bude ještě sladší.
  • CHYTRÁ KMOTRA LIŠKA - Dokážete si vše pěkně promyslet a zorganizovat. Umíte taky dobře zaúkolovat okolí, aby všechna práce nevisela jen na Vás. Proto je Váš domov stále v pořádku, i když Vy nejste utahaní jako koťata.
  • FERDA MRAVENEC - Vy si poradíte i s následky řádění  rozjívených dětí, domácích mazlíčků a puberťáků. S úsměvem na tváři čelíte úklidovým výzvám a úskalím. Váš elán umí být nakažlivý a často strhne k akci i ostatní.
  • BOXER - můj oblíbený kůň z knihy Farma zvířat. Jeho heslo ,,Budu pracovat lépe a radostněji." je motivující ve chvílích, kdy je toho opravdu moc a práce trochu vázne. Jste tahouni celého domácího úklidu, což je obdivuhodné, ale dopřejte si taky trochu odpočinku a naučte se požádat o pomoc. Boxer skončil smutně a to přece nechcete.

Poznali jste se a jste s výsledkem spokojeni, nebo šilháte po dovednostech jiného zvířete? Já mám pocit, že jsem každou chvilku někdo jiný.

Vaše Veronika