Podzimní hrabání

15.09.2021

Tento kurz prohlašuji už předem za nejužitečnější kurz roku! Inspirujme se přírodou, která se na podzim také zbavuje starého a neužitečného. Prohrabeme celý dům a jsem si jistá, že najdeme spoustu věcí, které opravdu k ničemu nepotřebujeme. Uvolní se nám tak prostor pro vše, co máme rády a využíváme. Budeme mít ve své domácnosti mnohem větší přehled a minimalizujeme věčné hledání. Není to plýtvání! Věřte, že vyhazování vás naučí úplně jinak přemýšlet nad nákupy dalších a dalších nezbytností... Čím víc vám bude líto, že ,,musíte" vyhazovat, tím spíš příště nekoupíte nic, čemu by hrozil podobný osud. Moc se těším, až spolu doma provětráme každý koutek. 

Kurz bude jako obvykle probíhat v uzavřené skupině na Facebooku, kde každé ráno zadám přesný úkol. Během dne bude spousta prostoru pro dotazy i ,,samochválu". Čeká nás i pět živých vysílání. Vždy v neděli ve 20:00. První 26.9. Vysílání ukládám, můžete si ho pustit i kdykoli jindy.

Termín kurzu: 27.9. - 29.10. 2021

Přihlášky: Zasílejte pouze na e-mail Uklizejtesgracii@gmail.com. Prosím, uveďte fakturační adresu. Uzávěrka přihlášek 23.9. 2021

Cena: 400,- Kč