Práce za odměnu

14.12.2019

Dnes jsem se opět vypravila do zbrusu nového domu od Urbanic Haus. Tentokrát mi byla svěřena okna i hrubý úklid. Musím chválit řemeslníky i majitele. Krom toho, že domek působí útulně už před nastěhováním, je i velmi prakticky vymyšlený.

Ke všem oknům jsem se dostala bez potíží, i když k některým jen z venku. Stačily ale běžné hliníkové schůdky, a tak se závrať nekonala. Nebýt sněhové vánice, která mě při práci venku zastihla, hodnotím jedničkou! Další důležitý detail, který si zaslouží pochvalu, je okno u dřezu. Sama jsem okno u dřezu nechtěla, protože se znám a bylo by věčně zacákané. Ale chápu, že rozhled při mytí nádobí je fajn. Bohužel se často setkávám, že okno kvůli baterii nejde otevřít. Sláva, tady šlo!

Mile mě překvapilo, jak málo nepořádku v domě bylo. Samozřejmě, pár kapek po malíři a prach jsem našla, ale mnohem méně, než jsem čekala. Nebylo tak nic k focení PŘED a PO.

Jaké já jsem měla nutkání úklid dokončit do fáze vysokého lesku! Zadání ale znělo jasně, tak jsem odolala. Myslím, že bych s dotažením k dokonalosti už mnoho práce neměla.

Děkuji za další krásnou zkušenost, náhled do novinek v zařizování interiérů a důvěru.

Těším se, že jednou bude zakázka znít : all inclusive.

Veronika