Velký dobrý

11.10.2020

Nezlehčuji situaci, ale taky nechci podléhat panice a smutkům. Proto jsem se rozhodla vidět jen velký dobrý a vyložila jsem nám karty na příští týden. Jaký div, že v nich vyšlo samé uklízení!

  • PONDĚLÍ Zelený svršek (my říkáme měnič) nám říká, že je čas na změnu! Pusťme se do toho a udělejme něco pro to, aby byl náš domov krásnější. Pro začátek stačí malá změna, která ale může spustit hotovou lavinu. Na mě prostředí, ve kterém žiju, působí opravdu hodně, a proto mi záleží na tom, abych kolem sebe měla čisto a uklizeno. Chcete to taky tak? Dnes nám karty přejí, tak proč toho nevyužít?
  • ÚTERÝ Úžasné! Většině domácností kraluje kuchyně a dnes nám její zvelebování doporučuje sám pan král! Díky jeho přízni nám půjde práce báječně od ruky a ještě se u ní budeme královsky bavit. To si nechám líbit!
  • STŘEDA Srdcová sedma nás vrací do hry. Co to znamená? Dnes máme dostatek elánu na dohánění úklidových restů. A pustíme se do toho s láskou a úsměvem. Nic nám nemůže zkazit plány. Vydaří se nám vše, co si usmyslíme.
  • ČTVRTEK Zdánlivě nenápadná karta, ale přináší nám skvělou možnost. Věnovat deset minut stoprocentní pozornost jednomu úkolu. Díky tomu je zaručeno, že práci odvedeme pečlivě a výsledek bude bombastický!
  • PÁTEK Kdy jindy vytáhnout eso z rukávu? Pracovní týden je u konce, tak se s ním pojďme rozloučit s plnou parádou. Strávit víkend v čistém a voňavém domově bude nádherná odměna.

Vidíte, aspoň karty nám vyšly skvělé. Kdo se mnou bude celý týden uklízet podle karet? Každé ráno na Instagramu i Facebooku Uklízejte s grácií zveřejním konkrétní úkol podle dnešního výkladu a budu se moc těšit na to, jak se ho společně zhostíme.

Vaše Veronika