Vyzkoušela jsem Ecoluxin

26.07.2020

Hned na úvod si udělejme jasno v tom, jak probíhají a budou probíhat tyto ,,spolupráce". Už několik firem mi nabízelo svoje produkty k vyzkoušení. Ať už čistící prostředky nebo třeba vysavač. Mám z takových nabídek samozřejmě radost, protože ráda vyzkouším něco nového. Mám taky ale svědomí, a tak vždy odpovím stejně. Vyzkouším moc ráda, ale nečekejte automaticky pochvalu jen za to, že jsem mohla zadarmo vytřít podlahu nebo si zkusit vysát. Pokud něco doporučím, bude to pouze produkt, který jsem opravdu otestovala a opravdu mi vyhovoval. Tím naše konverzace vždy uhasla.

Jak jsem byla překvapená, když jsem dostala záhadný balíček. Zvědavě jsem se na něj vrhla a dumala, kdo mě chtěl obdarovat. Žádný ctitel, Ecoluxin si jako jediný troufl a poslal mi tři výrobky na zkoušku. A rovnou v litrových lahvích, tak jsem mohla testovat důkladně.  Přiznávám, moc jsem nevěřila, že budu psát slova chvály. Obaly nejsou křiklavě líbivé, ale obsahují perfektně zpracované návody k použití. Vůně jsou velmi decentní, neomdlíte při prvním ,,očuchání". Trochu se rozepíšu ke každému produktu zvlášť.

  • Ecoluxin Premium +  a hned rozpaky. Jak mám zkoušet prostředek na mytí výčepního skla? Díky návodu jsem ale zjistila, že to půjde. A jak! Moje skleničky nádherně září. Na běžné nádobí zatím zůstávám u Jaru. A nebyla bych to já, abych nezkusila, jestli tento Ecoluxin nepůjde použít i jinak. Při dodržení ředění v rozprašovači velmi málo pění a to je mi při otírání pracovní desky v kuchyni moc sympatické. Nezanechává žádné šmouhy. Pořád mi to ale bylo málo, musela nastat zkouška troubou. Kdo čte moje články a sociální sítě, ví, že moje trouba je čistá, omývám ji velmi často. Ecoluxin si s tímto úkolem poradil na jedničku. Skleněná dvířka se lesknou úchvatně.
  • Ecoluxin Universalin jsem zatím použila jen na své vinylové podlahy. Chystám se ještě míchat s Ringem do rozprašovače na mytí koupelny. Na podlahách se ale prostředek předvedl skvěle! Jsou lesklé, veškeré skvrnky pryč. Jeho citronová vůně mi připomíná drink mého útlého mládí, který nám dělala babička, když došel sirup. Citronová šťáva s cukrem a vodou. Universalin je koncentrát a do pětilitrového kbelíku stačí malý panák čističe. A opravdu není potřeba víc. Pění mírně, pro mě příjemně. Jediné, za co bych se moc přimlouvala, je přidání dalších vůní. Jedna lahev vydrží velmi dlouho a citron mě omrzí, tak bych ráda zkusila jinou parfemaci.
  • Ecoluxin prací gel Jsem spíš fanouškem pracích prášků, tak tento test byl pro Ecoluxin zvlášť těžký. Nemíváme prádlo moc umazané, ale už peru hezkých pár let, abych poznala, jestli se mi výsledek zamlouvá, nebo ne. Lahev s gelem je už skoro prázdná (vyprala jsem hodně várek) a uznávám. Je fajn!

Díky Ecoluxinu za možnost vyzkoušet zase něco nového, těší mě, že do budoucna můžu nakupovat u české firmy, která myslí na životní prostředí.

Vaše Veronika

PS: Žádný kód na slevu pro Vás nemám, ani nabídku, že můžete výhodně nakoupit u mě. Možná ale bude soutěž, abyste také mohli tyto produkty vyzkoušet. Sledujte bedlivě můj Facebook i Instagram.