Zkoušela jsem, testovala a mám radost

05.05.2019

Roky vášně k úklidu se už projevují i při mých nákupech. Mám jistější ruku a málokdy vyberu vyložený propadák. Které další výrobky Vám mohu doporučit?

Real green clean plochy - multifunkční

Když se mi nechce míchat vlastní směs a mám chuť na změnu, ráda používám tento rozprašovač. Na běžné otření povrchů je skvělý. Navíc mám moc ráda vůni celé této řady a ceny jsou příznivé.

Alex extra péče na dřevěné podlahy

Měla jsem možnost vyzkoušet na parketách a dvou druzích dřevěných schodů. Všechny povrchy po setření vypadaly osvěženě, leskly se a lesk vydržel i po umytí univerzálním prostředkem. Doporučuji použít třeba jednou za dva měsíce a dopřát tak dřevěným podlahám tuto extra péči.

Frosch Soda kitchen cleaner

Tuto značku mám celkově moc ráda, ale čistič kuchyní mě úplně šokoval. Nečekala jsem, že by si  k přírodě šetrný žabák poradil s tak zanešenou kuchyní. Mastnota, špína a cigaretouvý dým se na ní opravdu nepěkně podepsaly. Výsledek byl báječný! Čistá a provoněná kuchyň!

Pulirapid extra

Nezapadá úplně do mojí filozofie pohodového úklidu, ale někdy prostě není zbytí a je nutno použít těžší kalibr. Přála bych všem, aby tohoto skvělého siláka nepotřebovali. Jako zbraň proti vrstvě vodního kamene mohu vřele doporučit. Ideální by byla varinta, že jednou kámen odstraníte  a následně budete jen udržovat v čistém stavu.

Doufám, že Vám dnešní tipy budou k užitku a budu ráda za Vaše návrhy, co bych si neměla nechat ujít a vyzkoušet.

Vaše Veronika